Türk Telekom ailesinden abonelerine büyük jest!

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom yeni bir kampanyaya daha imza attı. İşte detaylar.

Bilim, Teknoloji 26.08.2020 - 19:51 26.08.2020 - 19:51 Bülent Deniz

Hali hazırda ülkemizdeki en ucuz iletişimin Türk Telekom tarafından sunulduğunu söyleyebiliriz. Zira tarifelere bakıldığında da bu durum net bir şekilde gözler önüne seriliyor. Bu sebepten ötürü özellikle öğrencilerin tercihi Türk Telekom’dan yana oluyor diyebiliriz.

Bu durumu göz ardı etmeyen Türk Telekom ekibi abonelerine teşekkür mahiyetinde yeni bir kampanyanın daha startını veriyor. Bu kapsamda müşterilerin faturalarına ek satın aldığı ürünlerin bazılarının, birkaç taksiti Türk Telekom tarafından ödenecek.

Türk Telekom’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Teknolojik cihazlarda taksitler Türk Telekom’dan

Türk Telekom, taksitleri faturasına ekleyerek akıllı cihaz satın almak isteyen müşterilerinin bütçesini rahatlatacak ‘Taksit Bizden’ kampanyasını başlatıyor. Kampanya kapsamında seçili cihazlarda 3 aya varan taksit Türk Telekom’dan hediye ediliyor.

İnsan odaklılık anlayışıyla en iyi hizmeti sunmak için çalışan Türk Telekom, müşterilerinin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan yeni bir kampanya başlatıyor. Akıllı telefon, akıllı saat, tablet, dizüstü bilgisayar ve kulaklık gibi seçili teknolojik cihazları satın almak için Türk Telekom bayilerine gelen bireysel müşteriler, faturalarına ek olarak 6 veya 12 ay taksitlendirme yapabiliyor. Türk Telekom’un 21 Ağustos’ta başlattığı ‘Taksit Bizden’ kampanyası kapsamında bu cihazların ilk taksitini Türk Telekom ödüyor.

Türk Telekom Taksit Bizden kampanyası kapsamında akıllı telefon, akıllı saat, diz üstü bilgisayar ve kulaklıklar 12 ay, tabletler ise 6 ay taksitle müşterilere sunuluyor.

İşte kampanyanın geçerli olduğu cihazlar:

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@