Terim, 7 yabancının bir an önce gönderilmesini istiyor

Galatasaray'da Fatih Terim, yabancı kontenjanında yer açılması için satış listesinde olan futbolcularla bir an önce yolların ayrılmasını istiyor.

Spor 28.07.2021 - 13:03 28.07.2021 - 13:04

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, yabancı oyuncu sayısını azaltmak için yönetimle bir görüşme gerçekleştirdi. Son transferlerle birlikte mevcut yabancı oyuncu sayısının 15'e çıkması Terim'in hamle şansını azalttı. Kadroya yeni takviyeler yapmak için yer açılmasını isteyen Fatih Terim yönetimden satış listesindeki isimlerin bir an önce elden çıkarılmasını istedi.

Terim'in ayrılabilir raporu verdiği isimler arasında; Valentine Ozornwafor, DeAndre Yedlin, Ryan Babel, Sofiane Feghouli, Jesse Sekidika, Mbaye Diagne ve Radamel Falcao yer alıyor.

Öncelik Feghouli, Babel ve Falcao'da

Yönetimin bu isimlerle tek tek görüştüğü kendilerinden kulüp bulmalarını istediği ancak şu ana kadar sarı-kırmızlı ekibi memnun edecek bir teklifin gelmediği öğrenildi. Özellikle Feghouli, Babel ve Falcao'nun yüksek maliyetlerinden kurtulmak isteyen Galatasaray yönetimi bu oyuncuların menajerleriyle temas halinde.

Son çare kiralık göndermek

Yabancı kontenjanında yer açmak isteyen Galatasaray, son çare olarak Ozornwafor, Sekidika, Diagne ve Yedlin'i Süper Lig ekiplerine kiralık olarak teklif edecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@