Temel Karamollaoğlu'ndan 'LGBT' açıklaması!

Haberglobal ekranlarında Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programının bu haftaki konuğu Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu oldu.

Gündem 30.04.2021 - 23:12 30.04.2021 - 23:12 Bülent Deniz

Sunucu Buket Aydın, daha önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na da sorduğu "LGBT Türk aile yapısını bozuyor mu?" sorusunu Temel Karamollaoğlu'na da yöneltti.

KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI NE ÖNERİYOR?

İstanbul sözleşmesi ile ilgili biz her zaman ittihatlı davrandık. Biz dedik ki; Biz kadına şiddetin karşısındayız. Hem de tam, hangi noktada bu adımları atmak istiyorsanız, kim gelirse gelsin yanındayız. Aileyi korumak mecburiyetindeyiz.

Biz kadına şiddetin önlenmesi için ne yapmak gerekiyorsa yapalım... Gelin bütün partiler bir arada, birlikte politika üretelim, ittifak sağlamaya çalışalım.

LGBTİ TÜRK AİLE YAPISINI BOZUYOR MU?

Biz aile yapısını koruyalım derken bunu sadece kendi ülkemiz için söylemedik. Tüm dünyada ihtiyaç var. Ancak diğer hususlara gelince İstanbul sözleşmesinin en önemli tarafı, görünmeyen arka planı bütün dünyada aile yapısını kaldırmaya müteveccihtir. Sadece Türkiye'de değil. Bu aile yapısını tahrip ederek nüfus kontrolünü sağlamak. Aileyi topyekun dünyadan kaldırmak istiyorlar.

CİNSİYETSİZLİK DİYE BİR TERİM ORTAYA ATILIYOR

Cinsiyetsizlik diye bir terim ortaya atılıyor, ne demek cinsiyetsizlik? Bir insan anasından doğduğu zaman ya kızdır ya erkektir, problemli olan varsa o da belirtilir. Ama siz bunu ortadan kaldıracağız, çocuklara belirli bir yaşa gelene kadar ne kızım de ne oğlanım de. Bunun manası olmaz ki. Bu toplumu yaralayan, dejenere eden bir yaklaşım.

Tekrar söylüyorum, doğuştan bir takım anomaliler varsa bunlarla mutlaka ilgilenilmesi, problemlerinin çözülmesi için gayret gösterilmesi icap eder.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@