Skandal'a tepkiler büyüyor!

Gündem 17.10.2018 - 16:17 17.10.2018 - 16:17
Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz‘in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz‘ın gündemi analiz ettiği Akit TV‘nin en çok izlenen programı Milli Diriliş‘te bu hafta yine birbirinden önemli gündem maddeleri masaya yatırıldı. Hafta sonu sosyal medyada viral olan 16 yaşındaki bir ergenin Atatürk büstüne yönelik hakeretlerinden sonra gözaltına alınıp aynı büstün önünde polis tarafından yapılan muamele kamu vicdanını yaralamıştı.

Mustafa Kemal'e hakaret eden çocuğu tek ayak üzerinde, asker selamı verdiren ve tekmeleyerek, kendi anasına küfrettiren polis MİLLİ DİRİLİŞ'te de gündem konusu oldu.

"O ÇOCUĞU ORAYA GÖNDERENLER VAR!"

Yılmaz, ''O çocuğu oraya gönderen bir grup var. Bunu kendi iradesiyle yapmamıştır. Polis o grubu araştırsın ve bulsun."

Polisin tutumunu "Bu ergenin işlediği suçun cezası bu mu?" diye soran Bülent Deniz'e, bakın Şevki Yılmaz nasıl cevap verdi?AK PARTİ'YE KARŞI BİR PROVOKASYON

Bu olayda bir provokasyon olduğunu belirten Yılmaz, ''Bunların hedefi AK Parti iktidarını zayıflatmak. Ege ve Trakya'daki hassasiyeti kaşıyarak, AK Parti'ye gelecek oyları engellemeyi hedefliyorlar. Bu provokatörler bulunmalı. Bir de suç, suç işleyerek cezalandırılamaz.'' dedi.

Haber Vakti-Özel

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@