Siyonist rejimin hapishanesinden kurtulan Anhar Al-Deek'den müjdeli haber!

Günler önce Habervakti.com olarak gündeme getirdiğimiz Filistinli Anhar Al-Deek'den iyi haber geldi. Al-Deek çocuğunu kucağına aldı. İşte o mutlu kareler...

Filistin 10.09.2021 - 01:30 10.09.2021 - 02:05

Habervakti.com'da gündeme gelen, ardından Genel Koordinatörümüz Bülent Deniz'in sunduğu Derin Gerçekler'de ekranlara taşınan Filistinli tutsak kadın esirlerden Anhar Eldek hakkında sevindiren haber geldi.

Anhar Al-Deek, 2.kez anne olma sevincini yaşadı.

NE OLMUŞTU?

Siyonist İsrail zindanlarında elleri kepelçeli şekilde doğum yapacağı bilinen Filistinli Anhar Eldek hakkında yeni bir kararla hapishaneden çıkarılması kararı alınmış, Damon Hapishanesi'nde esir Enhar ed-Diyk'in 40 bin şekel (yaklaşık 12 bin 500 dolar) kefaletle serbest kalmasına ve ailesinin yanında ev hapsinde tutulmasına karar verilmişti.

BÜLENT DENİZ VE ABDURRAHMAN DİLİPAK'IN ANHAR AL-DEEK'İ KONUŞTUĞU BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR BAŞKA SİYONİS REJİM MAĞRUDUR İSRA CEABİS...

Ceabis yazdığı mektupla yürekleri dağlarken, "Herkesten sesimi duymalarını istiyorum" diyerek feryat etti. Psikolojisi iyi olmadığı için konuşulanları algılayamadığını söyleyen Ceabis, Bana bir tarih söylüyorlar, o gün gelince ‘ameliyat tarihi değişti, başka bir tarihte olacak’ diyorlar ancak hep erteliyorlar. Oysa benim sağlık durumum günden güne daha kötüye gidiyor.” ifadelerine yer vermişti.

İşte İsra Ceabis hakkında Derin Gerçekler'de konuşulan bölüm:

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@