Şevki Yılmaz yazdı: Onlar neye saldırıyorlarsa, ona sarılalım!

Haftalık yazıları ile gündemi değerlendiren İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz, "Zalimlerin hakaretlerine, sözlü ve silahlı saldırılarına karşı; saldırdıkları başta dinimiz, vatanımız ve namusumuz olmak üzere mukaddes değerlere sarılmak ve saldırılan şahsiyetlere sahip çıkmak Müslümanlığımızın gereğidir!" diyerek, mukaddesatımıza yapılan saldırılar karşısında ki takınmamız gereken tavrımızı özetledi.

Dosya 30.10.2020 - 14:09 30.10.2020 - 14:09

İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz haftalık yazılarında gündemi yorumlamaya devam ediyor. Bu haftaki yazısını paylaşan Yılmaz, yine birbirinden dikkat çekici ifadeler kullandı.

"Bir kısım Orta Doğu Ülkelerinin başındaki Av Köpekleri gibi zalim Siyonist İsrail’den ve Emperyalist Beşli Çete ülkelerinden yana zulme taraf olmak veya tarafsız ve sessiz kalmak, zulmün kuvvetlenerek artmasına sebep olmaktadır!" sözlerini sarf eden Yılmaz, Mukaddes Değerlere sarılmanın ve saldırılan şahsiyetlere sahip çıkmanın Müslümanlığımızın bir gereği olduğunun altını çizdi.

Şevki Yılmaz ayrıca; "Ahlaki ve İktisadi Boykotla birlikte içimizdeki Mandacı Partilerini, Localarını, dışa bağımlı sivil kuruluşlarını ve Kemalizm, Kapitalizm ve Laiklik gibi necis rejimlerini terk etmek ve Saldırdıkları İslam Medeniyetinin tüm ilklerine sarılmak bunların tuzaklarını bozacak en büyük İlahi Plandır!" diyerek boykotun çok mühim olduğunu vurguladı.

İşte Şevki Yılmaz’ın o yazısı:

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@