Şevki Yılmaz, İletişim Başkanlığına seslendi: Heyecanla bekliyoruz...

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimizin Kutlu ve Mutlu Doğumunu müjdeleyen haftaya girmek üzereyiz. İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz ise bu müjdeli ve bereketli haftaya yeterince önem verilmediğinin altını çizdi. Yılmaz, "Tüm Hristiyan âlemi Hz. İsa (a.s) Efendimizin mucizevi doğumunu devlet töreniyle haftalar öncesinden kutlarken, doğumu aşkına; çalışan-çalışmayan, inanan-inanmayan herkese ikramiye verirken biz ne haldeyiz? Ne zaman dirilip uyanacağız?" dedi ve ekledi: '' İletişim Baş

Dosya 23.10.2020 - 14:26 23.10.2020 - 14:26

Tüm varlık Âlemine Rahmet ve Hidayet Önderi olarak gönderilen Sevgili Peygamberimizin kutlu doğumu bu hafta kutlanacak. Öte yandan İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz ise, kaleme aldığı son yazısında yine dikkat çekici uyarılarda bulundu.

Mevlid Gecesi öncesi yetkililere seslenen Yılmaz, "Tüm Hristiyan âlemi Hz. İsa (a.s) Efendimizin mucizevi doğumunu devlet töreniyle haftalar öncesinden kutlarken, doğumu aşkına; çalışan-çalışmayan, inanan-inanmayan herkese ikramiye verirken biz ne haldeyiz? Ne zaman dirilip uyanacağız? Peygamberlerin sonuncusu, tüm varlık Âlemine Rahmet ve Hidayet Önderi olarak gönderilen Sevgili Peygamberimizin doğumunu Devlet Töreniyle, tüm Resmi ve Sivil Kurumlar tarafından ne zaman kutlayacağız?'' derken, İletişim Başkanlığı'na da yazısında özellikle yer ayırarak: ''Resmi günleri ve zafer haftalarını özel yapım 3 boyutlu gösteriler, sinevizyon gösterimleri, lazer şovları ve içeriğine uygun konserlerle kutlayan İletişim Başkanlığımızdan bu yıl ki Kutlu Doğum Mevlid Gecesi’nde muhteşem bir anma ve Efendimizi anlama programını heyecanla bekliyoruz." dedi.

İşte Şevki Yılmaz'ın o yazısı:

MAKALEYİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@