Sertap Erener'den şok ifadeler! "Fareden beter olduk, artık çocuk doğurmayın!"

Muğla'nın Bodrum ilçesinde temizlik hizmetlerinde yapılacak çalışmaların tanıtıldığı toplantıda konuşan Sertab Erener şok ifadelere imza attı. Erener, "En temel sorunumuz da kalabalığız, milyarlarca insanız ve artık çocuk doğurmamamız gerekiyor. Biraz duralım gerçekten, çoğalmamamız gerekiyor. Fareden beter olduk, onlar bizden az ürüyor olabilirler" dedi.

Gündem 07.07.2021 - 21:30 07.07.2021 - 21:30 Bülent Deniz

Muğla'nın Bodrum ilçesinde temizlik hizmetlerinde yapılacak çalışmaların tanıtıldığı toplantıda konuşan Sertab Erener'in sözleri tartışma yarattı.

Yeni Asır'da yer alan habere göre; etkinlikte konuşma yapan ünlü şarkıcı, "Ben her gün yola çıktığımda sağa sola bakmamaya çalışıyorum çünkü gerçekten çok acıklı. En temel sorunumuz da kalabalığız, milyarlarca insanız ve artık çocuk doğurmamamız gerekiyor. Biraz duralım gerçekten, çoğalmamamız gerekiyor. Fareden beter olduk, onlar bizden az ürüyor olabilirler" dedi.

Sertab Erener'in sözleri sosyal medyada tartışma konusu oldu. Bazıları Erener'e tepki gösterirken, kimileri de ünlü şarkıcıya destek verdi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@