Nurettin Yıldız'dan eşcinsel sapkınlığa tepki: Linç edilsem de bunları söyleyeceğim!

Son yılların en tartışmalı isimlerinden İlahiyatçı yazar Nurettin Yıldız, kendi youtube hesabından paylaştığı bir videoyla günümüzde giderek artan eşcinsellik ve cinsel sapkınlığa tepki gösterdi. Yaptığı açıklamaları bağlamından koparılan ve aleyhinde algı operasyonları yapılarak itibar suikastlerine maruz kalan Yıldız, yayınladığı son sohbetinde LGBT lobisinin kök hücrelerine değindi. İşte çok konuşulacak o sohbet...

Gündem 23.01.2021 - 13:03 23.01.2021 - 13:03 Bülent Deniz

İlahiyatçı yazar Nurettin Yıldız, son dönemde artarak devam eden ve yaygınlaştırılmak için yapılan propagandalarla şişirilen eşcinsellik ve cinsel sapkınlık üzerine konuştuğu bir sohbetini paylaştı.

Kendi Youtube hesabı üzerinden paylaştığı videoda Yıldız, "Linç edilmeye hazırım bunları söyleyeceğim" diyerek konuyla alakalı dikkat çeken noktalara temas etti.

Lut kavmini hatırlatan Nurettin Yıldız, "İnsanlığın kendi genleriyle oynayacağı kendi çukurunu kazacağı kadar aklını yitirdiği bir dönemdir o dönem. Kardeşlerim belki kameraların önünde tarif edilmesi bile bir dalalete mazallah ışık yakma tehlikesi olduğundan ayrıntılarına girmeyeceğiz ama şu dakikadan itibaren insanlığın en adi suçlarından birisi, hatta en adi suçu olan, erkek erkeğe cinsel ilişki hastalığının Kuran-ı Kerim'de onlarca ayette, namazda okuduğumuz ayetlerde, ölen yakınımızın mezarında rahmet için okuduğumuz ayetlerde, hastamız şifa bulsun diye okuduğumuz ayetlerde, Ramazan-ı Şerif'te mukabele okuyoruz sevap kazanmak istiyoruz diye okuduğumuz cüzlerde, Allah'ın kitabı Kur-an'da onlarca ayette insanın kulağı çekiliyor bu hastalığa karşı. halbuki gelmiş geçmiş bir olay gibi gözüküyor, binlerce sene önceki bir olay bu. Ama Rasulullah (s.a.v) efendimize taze bir olay gibi anlatıldı bu ve biz namazda zammı sure okunduğunda taptaze bir olay gibi dinliyoruz. Neden?" ifadelerini kullandı.

İşte Nurettin Yıldız'ın o konuşmasının tamamı:

Yorumlar (5)
Sosyal medyada linçlenen İhsan Şenocak'tan dikkat çeken açıklama!
Kays Said'den skandal savunma: Bu bir darbe değil
Biden hakkında çarpıcı iddia! Kamala Harris hazırlıklara başladı, Biden görevden alınabilir...
İmamoğlu'ndan sağlık çalışanlarına kötü haber! Ücretsiz ulaşıma veto...
CHP'li Tanju Özcan'dan görülmemiş ırkçılık: Yabancılara suyu 10 katı fiyatına satacak!
Darbeyi gören 'Nevşin'in, ağzı kulaklarına vardı!
Bahçeli: Kıbrıs Türk’tür, Türk kalacaktır
Tunus'taki darbenin arkasından Fransa ve BAE çıktı
Memurların zam talebi belli oldu
HDP'den yeni ittifak çıkışı! Millet İttifakı'nı uyardı ama...
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@