Lütfü Türkkan'ın adamları, İHA muhabirini dövdü! Uslu kanlar içinde kaldı...

İYİ Partili Lütfü Türkkan’ın Kocaeli’deki çiftliğinde yıkım çalışmalarını takip eden İHA muhabiri Mustafa Uslu, Türkkan’ın adamları tarafından dövüldü. Yüzü kan içinde kalan Uslu hastaneye kaldırılırken, saldırganlar gözaltına alındı.

Gündem 22.06.2021 - 16:50 22.06.2021 - 16:50 Bülent Deniz

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın Dilovası Köseler Mahallesi’nde bulunan çiftliğindeki yapılar için tahliye işlemi dün başlatıldı.

15 kaçak yapı ve bir kısmının TOKİ arazisine kurulduğu tespit edilen çiftliğin, tahliye kararının kesinleşmesinin ardından sabah saatlerinde bölgeye gelen Dilovası Belediyesi ekipleri, çiftliğin tahliye edilmesi için verilen sürenin sonuna geldiğini çiftlik yetkililerine bildirdi.

Daha sonra çiftlikte yapılan incelemelerin ardından tahliye işlemi başlatıldı. Bugün sabah saatlerinde ise çiftlikte yıkım çalışmaları başladı.

İHA MUHABİRİNİ DÖVDÜLER

Devam eden yıkım çalışmalarını takip eden İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Mustafa Uslu, Lütfü Türkkan'ın şoförünün de aralarında olduğu öğrenilen 4 kişinin saldırısına uğradı. Şahıslar tarafından ağır şekilde darp edilen ve kanlar içinde kalan Uslu, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

Saldırgan şahıslar, Uslu’nun kamerası ve ekipmanlarını da kırdı. Saldırgan şahıslar olay yerinde jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@