Küresel şirketlerin, insanlığı sürüklediği 'dijital çağı' anlatan bir kitap: Ruh İyiliği

Araştırma - İnceleme, Deneme, Edebiyat kategorilerinde eserler kaleme almış tanınan bir yazar olan Hayati Sır'ın, 'Ruh İyiliği karanlıkdijitalçağ ve ‘Sırr-ı Hakikat’ adlı kitabı Nisan 2021'de yayınlandı. Sır, kitabında sadece bugünü değil, dünü ve yarını da ele alan konulara değinirken; 'Mikro ve makro-âlemleri! Yapay ve doğal hayatı! Din ve bilimi! şeytanın iç sesini!' anlattı. İşte Yazar Hayati Sır'ın son çıkan kitabı Ruh İyiliği ile alakalı bütün detaylar...

Kültür-Sanat 29.04.2021 - 21:24 29.04.2021 - 21:24 Bülent Deniz

Edebiyat dünyasının tanınmış isimlerinden olan Yazar Hayati Sır'ın, Nisan 2021 baskılı son kitabı olan 'Ruh İyiliği' yayımlandı.

Dokuz bölüme ayrılan kitap; Dünü,bugünü ve yarını ele alarak; Mikro ve makro-âlemleri, Yapay ve doğal hayatı, Din ve bilimi! şeytanın iç sesini anlatıyor.

Tevhidî bakışla bütünleyerek yazılan kitapta,  tarih boyunca faaliyet gösteren küresel şirketlerin bugün insanlığı getirdikleri bu ‘dijitalçağ’da, o karanlık uçurumun kenarında, dijital olan her şeyin geçici olduğunu ve ezelden ebediyete her dâim bâki kalacak olanın sadece ‘Ruh İyiliği’ olabileceğini okuyucuya aktarıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@