Kandil'deki tecavüzlere sessiz kalan STK'lar kadınlar için yürüyecek!

Binlerce genç kızın kanına giren PKK, kadınlara bel bağladı... PKK terör örgütünün talimatları ile hareket eden ve terör örgütünün elebaşlarından Duran Kalkan’ın gencecik kızlara tecavüzlerinden hiç bahsetmeyen bazı sözde Sivil Toplum Kuruluşları, 25 Kasım’ı bahane ederek, halkı sokaklara çağırıp, Mehmetçiğin devam eden sınır ötesi harekatlarını karalamaya çalışacaklar.

Gündem 24.11.2019 - 12:54 24.11.2019 - 12:54

Terör örgütü PKK’nın sözde birinci kongresini gerçekleştirdiği 25-27 Kasım 1978 kuruluş yıldönümünde kadınları sokağa dökmek isteyen terör seviciler, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü”nü bahane ediyor. Geçtiğimiz gün, liseyi bitirdikten sonra avukat olma hayali ile üniversite sınavına para biriktirmek için ev temizliklerine giden genç bir kız, terör örgütüne eleman devşiren kişiler tarafından kandırılarak dağa götürüldüğü ve PKK’nın eli kanlı elebaşlarından Duran Kalkan’ın diğer kızları tuzağına düşürdüğü gibi bu kızı da hain emellerine alet ederek tecavüz ettiği ortaya çıkmıştı. Tecavüzden 3 yıl sonra güvenlik güçlerine teslim olan F.Ş. isimli kadın, terörist başının sapıklıklarını ve kendisinin Gare kampında yer altındaki mağarasında uğradığı tecavüzleri anlattı ve çektiği video görüntülerini askerlere teslim etmişti.

EYLEM ÇAĞRILARI YAPIYORLAR

Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin çocuk kadın demeden örgüte eleman devşirmesini ve örgütün kadınlara yönelik iğrenç sapıklıklarını görmezden gelerek, PKK terör örgütünün talimatlarını yerine getiren bazı sözde Sivil Toplum Kuruluşları, 25 Kasım’ı bahane ederek halkı sokaklara çağırıp, Mehmetçiğin devam eden sınır ötesi harekatlarını karalamaya çalışacaklar. Türkiye genelinde örgütlenmeye çalışan terör sevici STK ve marjinal gruplar, “İsyan büyüyor”, “Savaşa hayır”, “Zira artık isyan var”, “Savaşın kaybedeni kadınlar” şeklinde pankartlar ve dövizlerle eylem çağrıları yaparak Barış Pınarı Harekatı başta olmak üzere, terör örgütü PKK’ya destek olmak suçundan terör destekçisi belediye başkanlarının yerlerine kayyım atanmasını da protesto edeceklerini duyurdular.

KARA PROPAGANDA YAPILACAK

Özellikle teröre bulaşmış HDP’li kadın belediye başkanlarının görevden alınarak yerlerine kayyım atanmasını ön plana çıkarmayı hedefleyen terör seviciler, Barış Pınarı Harekatı ve operasyonlarda sivil kıyafetli teröristlerin etkisiz hale getirilmesini kara propaganda aracı olarak kullanmaya hazırlanıyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@