Irkçı Wilders yine Peygamber Efendimiz'e saldırdı! Özellikle o günü seçti ve...

Hollanda'da ırkçı Özgürlük Partisi lideri Geert Wilders, Peygamber Efendimiz'in vefat yıl dönümünde alçak bir paylaşımda bulundu. Hollanda'da ve tüm dünyada İslamofobiyi körükleyen isimlerin başında gelen Wilders, İslamofobik saldırıların kaynağı olmakla suçlanıyor.

Dosya 09.06.2021 - 13:08 09.06.2021 - 13:08

Her fırsatta İslam'ı ve İslam peygamberi Hz. Muhammed'i (s.a.v) hedef alan ırkçı Özgürlük Partisi lideri Geert Wilders, saldırılarına sosyal medya üzerinden devam etti.

WİLDERS SALDIRILARINA DEVAM EDİYOR

Peygamber Efendimizin miladi takvime göre vefat yıl dönümü olan 8 Haziran 632 tarihini işaret eden Wilders, alçak iftiralarının ardından 'İslam'ı durdur' çağrısında bulundu. Bilindiği üzere Wilders daha önce de birçok kez Perygamber Efendimiz'i ve İslam'ı hedef alan açıklamalarda bulundu. Hakaret içerikli bir de karikatür yarışması düzenlemişti.

İSLAMOFOBİK SALDIRILARI KÖRÜKLÜYOR

Tüm dünyada artan İslamofobik saldırıların beslendiği isimlerin başında gelen Wilders'in organize ve planlı bir şekilde hareket ettiği, paylaşım yaptığı günleri özellikle seçtiği vurgulanıyor. Her kesimden tepki çeken Wilders'a geçtiğimiz gün Kanada'da bir ırkçı tarafından 4 Müslüman'ın ezilerek öldürülmesi olayı hatırlatıldı ve bu saldırıda payının olduğu vurgulandı.

İşte Wilders'ın alçak paylaşımı:

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@