İlahiyatçı-Hatip Ali Rıza Demircan yazdı: Gel de aşı ol

İlahiyatçı Ali Rıza Demircan, kaleme aldığı son yazısına 'Gel de aşı ol' başlığını atarak, "Biz Bilime ve Sağlığa Değil Sömürüye Karşıyız." ifadelerini kullandı ve dikkat çeken tespitlerde bulundu.

Gündem 01.09.2021 - 19:40 01.09.2021 - 19:51

İlahiyatçı-Hatip Ali Rıza Demircan önemli tespitlerde bulunduğu ve dikakt çeken ifadelere yer verdiği yazılarının sonuncusunu okuyucusu ile buluşturdu.

'Gel de aşı ol' başlığını atarak aşı dayatmasını ve sömürüyü vurgulayan Demircan, "Biz Bilime ve Sağlığa Değil Sömürüye Karşıyız" dedi.

İşte Ali Rıza Demircan'ın dikakt çeken o yazısı:

GEL DE AŞI OL

Biz Bilime ve Sağlığa Değil Sömürüye Karşıyız

Evet ben sağlığımı korumak için aşı olmadım, ülkemiz bilim adamları yerli imkânlarla milli aşımızı üretecekleri zamana kadar da olmayacağım.

Kur’ânî vahyi, ortak aklı ve bilimsel verileri bilgi kaynağı olarak kabul edip uygulayan bir kişi olarak birinci derece sorunum aşı ile değil, aşı üzerinde yapılan sömürü iledir.

Covid-19, Allah’ın, varlığı, birliği ve egemenliğini yansıtıcı tabiat ve sosyal yasalarını tanımayan insanlığa, insanlığın zalimleri eliyle verdiği bir cezadır. Bu ceza bile uluslararası aşı şirketlerince  sömürülmektedir.

Sömürünün sürdürülmesi için  Dünya ve ülkemiz medyasının önemli bir bölümünün ve bazı bilim şarlatanlarının fonlandığında da şüphem yoktur.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@