'İçki haramdır' diyen Mehmet Boynukalın trollerin saldırısına uğradı!

Bildiği doğruları sakınmadan söylediği için hedef olan Ayasofya Camii eski başimamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın, twitter üzerindeki trollerin saldırısına uğradı. Yaşanan saldırıların ardından twitter, Boynukalın'ın hesabını askıya aldı. Boynukalın'ın kullandığı üslup çeşitli kesimlerden de tepki aldı.

Gündem 30.04.2021 - 22:43 30.04.2021 - 22:43 Bülent Deniz

Sosyal medya üzerinden sık sık troll'lerin tacizine ve saldırısına uğrayan Ayasofya Camii eski başimamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın gösterdiği tepkinin ardından hedef haline getirildi. Yaşanan saldırının ardından Twitter, Boynukalın'ın hesabını askıya aldı.

'İÇKİ HARAMDIR' DEDİ

İçki yasağıyla ilgili açıklamalarda bulunan Boynukalın, kendisine maaşını içkiden alınan vergilerle verildiğine dair söylenen sözlere tepki göstermişti.

'HEPİNİZE KALİTELİ PANUK ALDIM'

Boynukalın paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu güruh helal haram nedir bilmiyor; paranın itibari bir şey olduğunu da anlamıyor. Önemli olan yaptığınız işin helal olmasıdır. Devletin kasasına bu paranın nereden geldiği sizi ilgilendirmez. Evet düzeltilmesi gerekir; ama o ayrı bir konudur.

Merak etmeyin ey güruh, haram (!) ettiğiniz vergilerinizden bana düşen hisseden hepinize kaliteli pamuk aldım, artık helal edersiniz, ne yapayım."

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@