Hıncal Uluç: Aşının faydası şu ki, hiçbir belirti göstermeden yaşıyorum, bomba gibiyim

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, "Ben Hıncal Uluç'ta, Kovid testi 'pozitif' çıktı. Her iki aşımı da yaptırmış ve 20 gün evvel tamamlamış olmama rağmen pozitif. Hiçbir belirti yok. Bomba gibiyim" dedi. Uluç, "Aşının faydası şu ki, hiçbir belirti göstermeden yaşıyorum, bu dördüncü gün" ifadelerini kullandı.

Aktüel 27.04.2021 - 18:15 27.04.2021 - 18:15 Bülent Deniz

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Uluç, bugünkü yazısının 'Hemen aşı olun' başlıklı bölümünde, "Bakın bu defa tavsiye birinci elden ve damdan düşmüşten geliyor... Ben Hıncal Uluç'ta, Kovid testi 'pozitif' çıktı. Her iki aşımı da yaptırmış ve 20 gün evvel tamamlamış olmama rağmen pozitif... Hiçbir belirti yok. Bomba gibiyim" ifadelerini kullandı. 

Uluç, şöyle devam etti:

Ama Ercan pozitif çıkıp eve kapanınca, 'Bir test yaptıralım' dedim. Pozitif çıkmaz mı? Peki 'aşının faydası' o zaman? Aşının faydası şu ki, hiçbir belirti göstermeden yaşıyorum, bu dördüncü gün... Antikor testi yaptırdım bu arada...  Sonuç mükemmel... Vücudun Kovid'le savaş silahı olan antikorlar aşı sonucu çok iyi oluşmuş. Yani, 'aşı tam etkili değil... Kovid bulaşmasını engellemiyor' gibi tezvirata kapılmayın. Hangi aşıyı bulursanız yaptırın. Sıranız gelirse asla kaçırmayın.

Bu arada, devletin ekipleri anında geldiler. Kovid ilacını getirdiler, 5 gün süre ile alacağım. Yüce Allah'ın izni ve inayeti ile de iki hafta sonra normal yaşamıma döneceğim... Bu, Kovid'li Hıncal'ın ilk yazısı... İnşallah onlar da aynen böyle devam edecek..." 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@