Hadi Özışık'tan canlı yayında 'aşı olmak istemeyenler' için şok ifadeler! Canın cehenneme

5G Virüs News Platformu Twitter hesabından bir video paylaştı. Videoda canlı yayında aşı hakkında konuşan İnternethaber Medya Grup Başkanı Hadi Özışık, aşı olmam diyen kişler için şok ifadeler kullandı. Özışık, " Kimse kusura bakmasın da, bütün bilim insanları televizyonlara çıkıp bu aşının güvenilir olduğunu söylüyor, tek çarenin bu aşı olduğunu söylüyor. Adam hala güvenmiyorsa, ne diyeyim canın cehenneme." dedi. Kullandığı bu ifadelerin ardından Özışık'a gelen tepkiler de yoğun oldu.

Gündem 30.12.2020 - 22:41 30.12.2020 - 22:41

5G Virüs News Platformu Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, canlı yayında aşı hakkında söylemlerde bulunan İnternethaber Medya Grup Başkanı Hadi Özışık'a yer verdi.

Özışık'ın aşı olmak istemeyen insanlar için sarf ettiği sözler ise büyük tepkilere neden oldu.

Özışık, "Kimse kusura bakmasın da, bütün bilim insanları televizyonlara çıkıp bu aşının güvenilir olduğunu söylüyor, tek çarenin bu aşı olduğunu söylüyor. Adam hala güvenmiyorsa, ne diyeyim canın cehenneme." dedi.

SOYKIRIM PROJESİ VAR

5G Virüs News Platformu ise aynı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"TUZAĞA GELMEYELİM H. ÖZIŞIK canlı yayında diyecek bir söz bulamadı ve “Ne diyeyim AŞI olmayanlara CANINIZI CEHENNEME” dedi. BAKIN dün dünyayı sağ-sol diyerek bölerek, kan döken kan emiciler, yine bizleri tuzağa getirdiler. Aşı karşıtı diye bir şey yok. Soykırım Projesi var." diyerek uyarılarda bulundu.Öte yandan, aşı dayatmasının zararlarının ileride hangi boyulara ulaşacağı da merak konusu olacak gibi gözüküyor.

Yorumlar (2)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@