HaberVakti.com daha güçlü daha yeni!

Gündem 24.10.2018 - 14:23 24.10.2018 - 14:23
HABERVAKTİ.COM YENİ TASARIM VE ALTYAPISIYLA ARTAN TALEBİ KARŞILAMAK İÇİN YENİ VE DAHA GÜÇLÜ SUNUCULARA GEÇİŞ YAPIYOR!

Türkiye’nin en eski haber sitelerinden habervakti.com sitemiz, yayın hayatına başladığı günden bugüne yerli ve milli duruşuyla, haklıdan ve hakikatten yana duruşunu daima korumuş ve zalime karşı mazlumdan yana sergilediği tavırla takipçilerinin ilgi odağı olmayı şiar edinmiştir.

Hayli bir zamandır etkin kimliğini korumaya çalışan ve zor şartlar altında çalışmalarını sürdüren www.habervakti.com sitemiz, 2002 yılından bu güne yayın politikasıyla yakından izlenenen bir dijital platform olma özelliğini korumak için çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam etmektedir.
Mart 2018 itibariyle Nadide İletişim Hizmetleri bünyesine dahil olan habervakti.com, İlya Ajans'ın sektörel tecrübesi ile hızlı bir ivme kazanarak, görülen lüzum gereği altyapısını, veritabanını, arayüzünü, tasarım ve grafiğini yenilemek ve takipçilerine daha iyi bir görsel kalite sunmayı hedeflemiştir.
Bu bağlamda sitemiz yeni tasarımın alfa sürümü aktif edilerek sitemiz yeni sunucularına taşınacağından ilk günlerde çeşitli hatalar oluşabilecektir! Şimdiden doğabilecek çeşitli aksamalardan dolayı siz takipçilerimizin anlayışını istirham ediyoruz.
Fikir, eleştiri ve yorumlarınızın bizi daha da güçlü kılacağı gerçeğiyle editor@habervakti.com mailimize düşüncelerinizi mutlaka bekliyoruz.
Halihazırda aktif olan Android uygulamızı aşşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Yakın bir vakitte İOS uygulamarımızın da aktif edileceğini bu vesileyle hatırlatıyor, dost ve sevdiklerinize sitemizi tavsiye ederek daha fazla kişiye ulaşmamız için göstereceğiniz destekler için siz kıymetli takipçilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz.
Habervakti.com Yayın Ekibi
Tarihe Tanık Olun

Android uygulamızı indirmek için lütfen tıklayınız

 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@