Gazze'de Kassam Tugayları'ndan Siyonist rejime gövde gösterisi! Zaferi kutladılar...

10 Mayıstan itibaren işgal ettiği bölgelerdeki Filistinli Müslümanlara zulüm eden İşgalci İsrail, geçtiğimiz gün ateşkes kararı aldı. Özellikle Gazze'ye yaptığı saldırılarla dünya gündemine oturan ve büyük tepkiler alan işgal ordusu, aldığı bu kararla direniş kuvvetlerinin zaferini tescillemiş oldu. Bölgeden gelen görüntülerde ise Kassam Tugayları'nın Siyonist rejime gövde gösterisi yaparak zaferi kutladığı görüldü. İşte o görüntüler...

Filistin 22.05.2021 - 23:24 22.05.2021 - 23:24 Bülent Deniz

10 Mayıstan itibaren işgal ettiği bölgelerdeki Filistinli Müslümanlara zulüm eden İşgalci İsrail, geçtiğimiz gün ateşkes kararı aldı.

2 haftadır devam eden saldırılarda birçok Filistinli Müslüman şehit oldu ve yaralandı.

Gazze'den gelen son bilgilerde, işgalci İsrail'in hava saldırıları nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısının 227'ye çıktığı bildirildi. Ölenlerin 64'ünün çocuk olduğu belirtilirken, 1530 kişinin yaralandığı aktarıldı. 

Ayrıca, siyonist rejimin işlediği suçlara diğer dünya devletlerinden de birçok tepki gelmişti.

Filistinlilere destek için çeşitli ülkelerde aktivistler toplanırken, siyonist rejim yanlısı devletler ise bu protestolara müdahale etti.

Bölgeden gelen son görüntüelrde ise Kassam Tugayları'nın Siyonist rejime gövde gösterisi yaparak zaferi kutladığı görüldü.

İşte o görüntüler:

Habervakti.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@