Fenerbahçe'nin yeni teknik Direktörü Emre Belözoğlu: "İçinizden birisiyim”

Fenerbahçe’nin yeni teknik adamı Emre Belözoğlu, göreve geldikten sonra çıktığı ilk antrenmanda futbolcularla saha içinde özel bir görüşme yaptı. Süper Lig'de 10 maç kaldığını hatırlatan Belözoğlu, "İçinizden birisiyim” dedi.

Spor 26.03.2021 - 21:39 26.03.2021 - 21:39

Fenerbahçe, Can Bartu Tesisleri'ndeki idman öncesi yapılan toplantının görüntüsünü paylaştı. 

Futbolculara hitap eden ve Süper Lig'de 10 maç kaldığını hatırlatan Belözoğlu, "Bizler, bugünden itibaren son 10 maçın her puanına talip bir şekilde beraberce çalışacağız. Sonunun güzel olacağına buradaki herkesin inandığına eminim" diye konuştu. 

Kendisinin de Fenerbahçe takımında oynadığını hatırlatan Emre Belözoğlu, "İçinizden birisiyim. Beraber oynadığım, bizimle beraber olan, kader birliği yaptığım, çok değerli arkadaşlarım var. Fenerbahçe'nin başarısı için keyif alacak, eğlenecek şekilde birbirine inanan ve güvenen bir takım olacağız.

30 hafta buraya kadar getirdik. Erol (Bulut) hoca ve ekibinin de ciddi katkıları var. Ortada bir başarı veya başarısızlık varsa, bir kişiye, sadece bir ekibe mal edilemez. Başarıyı da başarısızlığı da beraberce sahipleneceğiz. Allah utandırmasın. İyi olacağına inanıyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@