Fatih Altaylı'dan Taylan Antalyalı'ya destek: Galatasaraylı olmanın farkı...

Gazeteci Fatih Altaylı, üzerinde gökkuşağı renkleri bulunan 'powered by pride' yazılı tişörtle paylaşımda bulunduğu için, TV 100'deki bir programda hedef gösterilen Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı'ya destek mesajında bulundu. Altaylı "Galatasaraylı olmanın farkını hissettirdiğin için teşekkürler. Bırak köpekler havlasın ardından" dedi.

Gündem 28.06.2021 - 17:20 28.06.2021 - 17:20

Üzerinde gökkuşağı renkleri bulunan ve 'Powered by pride' (gücünü onurdan alan) yazan bir tişörtle paylaşım yapan Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı, TV 100'de program yapan Turgay Demir ve Emre Bol isimli yorumcular tarafından hedef alındı.

Gazeteci Fatih Altaylı, konuya ilişkin olarak yaptığı paylaşımda "Galatasaraylı olmanın farkını hissettirdiğin için teşekkürler. Bırak köpekler havlasın ardından" ifadelerini kullanarak Galatasaraylı futbolcuya destek çıktı. 

Altaylı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Taylan kardeşim Galatasaray’a futbolunla çok yakışıyordun ve çok şey katıyordun. Şimdi gördüm ki kişiliğinle ve karakterinle de çok şey katıyormuşsun. Galatasaraylı olmanın farkını hissettirdiğin için teşekkürler. Bırak köpekler havlasın ardandan

Taylan Antalyalı'nın LGBT tişörtlü paylaşımı olay oldu

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@