Fatih Altaylı'dan Cemile Taşdemir'e çirkin ifadeler: Yaratık, şerefsizlik yapma

Gazeteci Cemile Taşdemir'in sosyal medya hesabından yaptığı ''Uğur Dündar, Fatih Altaylı, Sevilay Yılman ve daha nicelerinin suskunluğu asaletlerinden değilmiş onu öğrenmiş olduk" paylaşımı gündem oldu. Bu paylaşıma ağır sözlerle karşılık veren Fatih Altaylı ise "Yaratık, benim bu rezillikle ne alakam var. Şerefsizlik yapma. Utanmaz olma." dedi.

Gündem 24.06.2021 - 14:01 24.06.2021 - 14:01 Bülent Deniz

Gazeteci Cemile Taşdemir ve Fatih Altaylı arasındaki diyalog, sosyal medyada gündem oldu. Taşdemir'in Twitter hesabından ''Uğur Dündar, Fatih Altaylı, Sevilay Yılman ve daha nicelerinin suskunluğu asaletlerinden değilmiş onu öğrenmiş olduk." şeklinde bir tweet atması Altaylı'yı küplere bindirdi.

"YARATIKİ ŞEREFSİZLİK YAPMA"

Cemile Taşdemir'e karşı çirkin ifadeler kullanan Altaylıi ''Yaratık, benim bu rezillikle ne alakam var. Şerefsizlik yapma. Utanmaz olma. Ben senin etrafında toplanan alçak hırsızlardan değilim. Adımı kirli ağzınıza almayın.'' açıklamasında bulundu.

"VAR MISIN MAL VARLIKLARIMIZI ORTAYA KOYALIM"

Altaylı'nın ağır ifadeleri sonrası bu yanıtı alıntılayan Cemile Taşdemir "Belli konulardaki suskunluğunu sordum ama gelen cevap bu. Medeniyetten nasibini almamış barbar bir yaşam formu bile bir kadınla nasıl konuşulmayacağını bilir. Bu hakaretlerin sebebi suçluluk psikolojisi mi? Hadi var mısın mal varlıklarımızı ortaya koyalım." ifadelerini kullandı.

"DERT, BATAN TOPLU İĞNEM"

Son olarak Taşdemir, "Fatih Altaylı bana yaptığı hakaretleri bu soruyu soranlara yapabildi mi? Ama tabi dert farklı. Dert, batan toplu iğnem." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@