Erol Mütercimler'den çok konuşulacak Abdullah Gül iddiası!

Erol Mütercimler, "Beştepe'ye giden CHP'li' iddiası konusuna ilişkin yaptığı değerlendirmede dikkat çeken ifadeler kullandı. Mütercimler "Bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk gelse bu partinin tamamını yeniden İzmir'den denize döker" dedi. Mültercimler ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adayı için gönlünde yatan kişinin Mansur Yavaş değil, Abdullah Gül olduğunu ileri sürdü.

Gündem 26.11.2019 - 10:13 26.11.2019 - 10:13

Gündemde kalmak adına ilginç çıkışlarda bulunan ve ortaya attığı komplo teorileriyle bilinen Erol Mütercimler, son günlerde Türkiye gündeminin birinci sırasına oturan "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiası ile ilgili dikkat çeken değerlendirmede bulundu.

'GÖNLÜNDE ABDULLAH GÜL YATIYOR'

Mütercimler "Bu saatten sonra Kemal Bey'in karşısına kimse çıkamaz. Çıkan adamı da 'Erdoğan ile görüştü' diye suçlarlar. Erken seçim, erken alınmış. Öne alınmış, cumhurbaşkanı adayları konusu var. Herkes, kendisi de Ekrem İmamoğlu adaylık için gösteriliyor. İmamoğlu'nun cumhurbaşkanlığı yolu kapalıdır. Hiç heveslenmesin, CHP'den cumhurbaşkanlığına olası bir aday olacaksa o kişi Mansur Yavaş'tır. Yani Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı'dır. Ama Kemal Bey'in gönlünde yatan kişi Mansur Yavaş değil, Abdullah Gül'dür" dedi.

'ATATÜRK  CHP'Yİ DENİZE DÖKERDİ'

Mütercimler geçtiğimiz aylarda bir programda söylediği sözleri hatırlattı. O programda Mütercimler:

''Bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk gelse, bu delege yapısı ile kimse onu Genel Merkeze sokmaz. O da zaten bu partinin MYK'sını, Parti Meclisi'ni 3-5 kişiyi hariç tutuyorum; tamamını yeniden İzmir'den denize döker. Ve yeni bir parti kurar. Bugünkü yöneticilierin partiyi getirdiği hal budur.''demişti.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@