Dilipak, hakkında açılan soruşturmayla ilgili tüm gerçekleri açıkladı!

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, hakkında açılan 'uyuşturucu kullanımı övme' soruşturmasının gerçek yüzünü Derin Gerçekler'de açıkladı.

Dosya 16.10.2018 - 13:59 16.10.2018 - 13:59

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündemi yorumladığı Derin Gerçekler'de Dilipak hakkında açılan 'uyuşturucu kullanımını övme' soruşturması' ele alındı.

ÖRGÜTLÜ BİR YILDIRMA KAMPANYASI

Adnan Oktar Grubundan şu anda tutuklu bulunan bir şahsın kendisini BİMER'e şikayet ettiğini belirten Dilipak, ''Bizim yayınımızın bandını BİMER'e gönderiyor ve diyor ki RTÜK'ün işlem yapmasını ve Dilipak hakkında uyuşturucu propagandası yapmaktan soruşturma açılmasını talep ediyor. Daha sonra bunu karar vermek üzere Başbakan Yardımcılığı'na gönderiliyor. Oradan da savcılığa gidiyor... Bu tamamen Adnan Oktar Grubu'nun suç isnat etmek için örgütlü bir yıldırma kampanyasının ürünüdür.'' dedi.EMSAL TEŞKİL ETMESİ İÇİN UĞRAŞACAĞIM

Bu dosyanın kapatılmasının sorunu çözmediğini ifade eden Dilipak, ''Avrasya Vakfı'nda bir Kendir Araştırmaları Enstitüsü kuruldu. Hem bu üniversitelerdeki konferansları kontrol etmek için hem de yatırım yapmak isteyenlere danışmanlık hizmeti vermek için kuruldu. Savcılık soruşturmasına bizzat katılmak istiyorum ve izah etmek istiyorum. Kapsamlı bir dosyayı da yazılı olarak vermek istiyorum. Bunu şunun için istiyorum, vatandaşlar benzer sorunla karşılaştığında hukuki bir mütalaa olarak emsal teşkil etmesi için uğraşacağım.'' dedi.

Haber Vakti-Özel

 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@