Çocuk istismarcısı sapkın tutuklandı!

Gündem 17.10.2018 - 11:57 17.10.2018 - 11:57
Sosyal medya fenomeni olan Gaga Bulut, Youtube kanalında iki erkek çocuğunu kendi istekleri doğrultusunda yakınlaştığı videoyu paylaştı.

Gaga Bulut lakaplı Bulut Altuğ'un videosu çok fazla tepki çekti ve hakkında başsavcılığın talimatı ile soruşturma açıldı.

Reşit olmayan iki erkek çocuğuna para teklif ederek müstehcen anlarını kayıt altına alan Bulut, gözaltına alındı ve ardından tutuklandı.

MÜSTEHCEN GÖRÜNTÜLERİNİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Gaga bulut, Kordon Boyu'nda çimlerde oturan erkek çocuklarına para verip birbirleriyle yakınlaştırmasının ardından görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

 GAGA BULUT KİMDİR?

21 yaşında olan Gaga Bulut lakabını kullanan bulut Altuğ, İzmir'de yaşıyor.

Youtube kanalında yaklaşık 184 bini aşkın abonesi bulunan Gaga Bulut, farklı konularda içerik üretip takipçileri ile paylaşıyor.


Ailesi bir aşiret olan Gaga Bulut kimdir, gözaltına alınma nedeni ne?


outube fenomenleri arasında bulunan Gaga Bulut kanalının sahibi B.A. hakkında başsavcılığın talimatı ile soruşturma açıldı. Yaşları genç olan iki çocuğa para teklif ederek müstehcen görevler veren Bulut, bağlı bulunduğu adreste gözaltına alındı.

BAŞSAVCILIK TALİMAT VERDİ GÜVENLİK GÜÇLERİ HAREKETE GEÇTİ

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de çocuklara yönelik "cinsel istismar" iddiası ve Atatürk'e hakaret içeren görüntüler hakkında Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Bakan Gül, İzmir'de kendini "sosyal medya fenomeni" olarak tanıtan bir kişinin yayınladığı görüntülere ilişkin, "Sosyal medyada infial uyandıran, çocuklarımızı cinsel yönden istismar ederek videolarını sosyal medyada paylaşan kişi hakkında İzmir Başsavcılığımızın talimatıyla soruşturma açılmış ve şahıs gözaltına alınmıştır." bilgisini verdi.

SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE MÜSTEHCENLİK SUÇUNA DA GÖZALTI

İzmir'de sosyal medya aracılığı ile yaydığı görüntülerde sözde düzenlediği yarışmalarda para verme vaadiyle küçük yaştaki çocuklara genel ahlaka aykırı davranışlar yaptırmaya zorlayan kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri kendisini sosyal medya fenomeni olarak tanıtarak küçük yaştaki çocuklara para verme vaadiyle küçük yaştaki çocuklara genel ahlaka aykırı davranışlar bulundurduğu belirlenen kişiye yönelik çalışma başlattı.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan kişinin B.A. (21) olduğunu tespit etti. Operasyon düzenleyen ekipler, zanlıyı ikametinde gözaltına aldı.

Sosyal medya aracılığı ile müstehcenlik suçu işlediği gerekçesiyle işlem yapılan zanlı sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İzmir Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

GAGA BULUT KİMDİR, GERÇEK ADI NE?

Popüler video platformu Youtube’da 184 bini aşkın abonesi bulunan Gaga Bulut hazırladığı çeşitli videoları sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. 21 yaşında olan ve İzmir’de ikamet eden Youtuber dönem dönem trend videolar listesine giriyor. Gerçek adı Bulut A. olan kişi sosyal medyadaki son paylaşımı nedeniyle gözaltına alınmıştı.

Aşiret daha önce uyardı dinlemedi!


[video width="768" height="432" mp4="http://www.habervakti.com/images/haberler/2018/10/GAGABULUT.mp4"][/video]

Türklüğe de hakaret etmişti


Attığı skandal mesajlar ve çektiği iğrenç videoların yanı sıra Gaga Bulut'un Türklüğe hakaret eden ve Türk düşmanlığı içeren tweetleri de bulunuyor. Gaga Bulut "Türkler kadar kanı bozuk pis bir millet yok" diyerek Türklüğü aşağılamaya da çalışmıştı.


Tepki yağıyor


Gala Bulut'un iğrençlikleri bununla da bitmedi. Sosyal medya hesabı üzerinden sürekli olarak eşcinsel sapkınlığı öne çıkararak paylaşımlarda bulunan ve eşcinsel sapkınlığa özendirme çabasında olan şahsa tepki yağdı. Özellikle İzmir'de çektiği son videonun ardından sosyal medya üzerinden şahsa ve iğrençliklerine yönelik çok sayıda tepki mesajı paylaşıldı.

 

Yorumlar (2)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@