'Çıplak arama' iddialarını ortaya atan Gergerlioğlu'nun FETÖ'cülerle toplantı yaptığı ortaya çıktı

HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde FETÖ'cüleri savunmaya devam ediyor. Son olarak Uşak'ta polis nezaretindeki FETÖ'cülerin çıplak arandığı yalanı elinde patlayan Gergerlioğlu'nun internetten Enes Kanter'in aralarında bulunduğu bir grup FETÖ'cüyle toplantı yaptığı ortaya çıktı.

Gündem 21.12.2020 - 14:59 21.12.2020 - 14:59

Uşak emniyetinde çıplak arama yalanlarını diline dolayan ve yüz binlerce sahte hesapla bu konuda sosyal medyada kampanya yapan HDP milletvekili HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun, FETÖ'nün önemli isimleriyle yaptığı video konferans görüntüleri sosyal medyaya düştü.

Enes Kanter, Abdülhamit Bilici ve Arzu Yıldız gibi FETÖ'cü isimlerle aynı video konferansta görülen Gergerlioğlu'nun, FETÖ yalanlarını nasıl elde ettiği belli oldu.

İşte sosyal medyaya düşen o görüntü.

KANTER PAYLAŞTI, SONRA SİLDİ

FETÖ'nun çocuğu Enes Kanter de toplantıya katılanlar arasındaydı. Kanter, toplantıdan kendisinin de gözüktüğü bir ekran görüntüsünü alıp paylaştı. Daha sonra paylaşımı sildi.

FETÖ'CÜLERİN ÇIPLAK ARANDIĞI YALANINI SAVUNDU

Ömer Faruk Gergerlioğlu, son olarak Uşak'ta polin nezaretindeki FETÖ'cülerin çıplak arandığı yalanınını savunmuştu. Söz konusu iddia güvenlik kamerası görüntüleriyle yalanlanmış ve Gergerlioğlu'nun yalanı elinde patlamıştı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@