Arif Verimli bir tek 'aşı olmayanları öldürün' demedi! Şoke eden açıklamalar...

Ünlü psikiyatrist Arif Verimli'in sosyal medya hesabından aşı olmak istemeyenlerle ilgili yaptığı açıklama herkesi şoke etti.

Dosya 26.12.2020 - 18:41 26.12.2020 - 18:41

Koronavirüs aşısının üretilip dağıtımının yapılmasıyla birlikte aşı tartışmaları alevlendi. Bir kesim aşıya temkinli yaklaşırken, bir kesim de hemen vurulmak istediğini dile getirdi. Yaşanan gelişmelerin ardından hemen aşı olmak istediğini vurgulayan isimlerin arasında yer alan ünlü psikiayatrist Arif Verimli'nin yaptığı son açıklama herkesi şaşkına çevirdi.

GÖNLÜ MODERNA'NIN AŞISINDA

#aşızorunluolmalı hashtag'ini kullanan Verimli, ''Ulaşabildiğim ilk aşıyı vurulacağım. Benim gönlüm Moderna'nın aşısında. O da belki seneye. Sinovac, BioNTech şu an hangisi olursa vurulacağım.. Çin aşısı deyip küçümsemeyin. Bizim Tıpta klasik aşı dediğimiz değerli bir aşı. Aşı olacağım..'' ifadelerini kullandı.

AŞI OLMAYANLARA KARŞI SERT İFADELER

Açıklamalarının ilk kısmı normal karşılanan Verimli'nin son açıklamasında kullandığı, ''Aşı olmayacakların noter işleri, tapu işleri yapılmasın. Vergi yapılandırmasından yararlanmasın, herhangi bir derneğe üye olamasınlar, pasaportları askıya alınsın, vize verilmesin, aşı olduğunu kanıtlamayan nikah yaptıramasın.'' ifadeleri de tepki çekti.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@