Andhadhun filminin konusu nedir? Andhadhun oyuncuları...

Dünya genelinde izleyicilerden tam not alan filmlerden biri olan Andhadhun filminin konusu nedir? Andhadhun filminin oyuncuları kimlerdir?

Filmler 29.10.2020 - 17:08 29.10.2020 - 17:08

Andhadhun filmi, dünya genelinde büyük ses getiren filmlerden biri olarak listerin üst sıralarına yükselmeyi başardı. Peki, Andhadhun filminin konusu, Andhadhun filminin oyuncuları, Andhadhun filminin yönetmeni, Andhadhun filminin yapımcısı, Andhadhun filminin senaristi ve film hakkında daha birçok detay haberimizde yer alıyor.

Andhadhun filminin konusu:

Andhadhun, şahit olmadığı bir suçun içerisine sürüklenip hayatı değişen görme engelli bir piyanistin hikayesini konu ediyor. Görme engelli bir piyanist olan Akash, Londra’da vereceği konseri için hazırlanmaktadır. Tam da bu sırada 70’li yılların ünlü bir oyuncusu olan Pramod Sinha ile bir restoranda tanışan Akash, beklemediği bir teklif ile karşı karşıya kalır. Pramod, eşi Simi’ye unutulmaz bir sürpriz hazırlamak istemektedir ve bunun için de Akash’a iş teklif eder. Akash, kendisinden evlerine gidip özel bir konser vermesini isteyen ünlü oyuncunun teklifini geri çevirmek istemez. İşi kabul edip, sözleştikleri gün konser vermek için eve giden Akash’ın hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kendisini bir anda esrarengiz olayların içerisinde bulan ve şahit olmadığı bir suç yüzünden hayatı değişen Akash, içine düştüğü durumdan kurtulmayı başarabilecek midir?

Andhadhun filminin oyuncuları:

Ayushmann Khurrana: Akash

Tabu: Simi

Radhika Apte: Sofie

Anil Dhawan: Pramod Sinha

Manav Vij

Ashwini Kalsekar

Chhaya Kadam

Adnan Zakir Hussain

Andhadhun filminin yönetmeni:

Dikkat çeken hikayesiyle izleyicilerden tam not alan filmin yönetmen koltuğunda Sriram Raghavan oturmaktadır.

Andhadhun filminin yapımcısı:

Yapımcı: Keval Garg

Yapımcı: Sanjay Routray

Yapımcı: Ashok Vashodia

Andhadhun filminin senaristi:

Senarist: Arijit Biswas

Senarist: Yogesh Chandekar

Senarist: Sriram Raghavan

Senarist: Hemanth M. Rao

Senarist: Pooja Ladha Surti

Film hakkında diğer detaylar:

Süre: 139dk

Tür: Gerilim , Komedi , Suç

Yapımı: 2018 - Hindistan

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@