Alaattin Çakıcı, Cratos'u satın mı aldı? O iddialara Çakıcı'dan cevap...

Kısa bir süre önce tahliye olan Alaattin Çakıcı, Avrupa Gazetesi'nde çıkan hakkındaki haberi yalanladı. Konuyla ilgili twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Gündem 28.08.2020 - 15:09 28.08.2020 - 15:09 Bülent Deniz

Çakıcı, twitter hesabından konuyla ilgili bir cevap yayınladı. İşte Çakıcı'nın hakkındaki iddialara cevabı:

Kamuoyuna saygılarımla,28.08.2020 tarihli bugün yayınlanan AVRUPA isimli bir gazetede çıkan Alaattin ÇAKICI kıbrısta CRATOS’u satın aldı yönünde ki haber yalan bir haberdir.Cezaevinden çıktığımdan şu zamana kadar ne bir yer satın aldım, ne de bir yer sattım.İkamet ettiğim Bodrum ve İstanbul da toplumda bu tip haberler çıkmaktadır. Bu tip haberlerin hepsi külliyen yalandır. Türkiye artık eski Türkiye değildir. Devletimiz kimin ne yapıp, yapmadığını bu tip haberleri yapıp basına servis eden kişilerden milyonlarca kere daha fazla bilgi sahibidir ve devlet kimin ne yapıp yapmadığını daha iyi bilir. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

AVRUPA GAZETESİ'NE KRİTİK SORU

Açıklamaya eklenen notta ise, ''Ermeni diasporasının ve Kolombiya mafyasının parasını Türkiye'de kullanıp, borçlu iş adamlarının malını gasp eden vatan hainlerini, FETÖ ve PKK’nın parasını çalıştıran, sözde iş adamlarının namussuzluklarını bu haberi yapan gazete ve diğer gazeteler neden gündeme getirmiyor.'' ifadeleri yer aldı.

İşte Avrupa Gazetesi'nde yer alan haber:

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@