Abdurrahman Dilipak oy vermeyeceği ilk partiyi canlı yayında açıkladı!

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Türkiye’de kapalı mekanlara girmek için aşı yaptırma zorunluluğu getirilmesi gerektiğini söyledi. Bu açıklamanın ardından Derin Gerçekler'de açıklamalarda bulunan Abdurrahman Dilipak, ''Oy vermeyeceğim ilk parti DEVA Partisi oldu'' ifadeleriyle tepki gösterdi.

Dosya 06.07.2021 - 17:00 06.07.2021 - 17:00

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Ağustos ayında, risk altındaki vatandaşlarımız ve sağlık çalışanlarımız öncelikli olmak üzere mutlaka pekiştirme aşısına başlanmalıdır” vurgusunda bulundu. Bu açıklamaya Dilipak, Derin Gerçekler'in canlı yayınında tepki gösterdi.

'OY VERMEYECEĞİMİ AÇIKLADIĞIM İLK PARTİ DEVA'

Normal şartlarda tüm siyasilerin mutabik olduğu tek konunun aşı olduğunu vurgulayan Bülent Deniz'in ifadelerine cevap veren Dilipak, ''Genel başkan seviyesinde,aşı olmayanların kapalı mekanlara alınmamasını söyledi. Beni kovan adama ben oy vermem. Ben de Babacan'ı devletin kapısından girmekten bir oyum varsa bir oyla reddediyorum. O beni kovuyor ben de onu kovuyorum. Oy vereceğim partiler arasında DEVA yok. Açıkca bunları söyledikleri için de teşekkür ederim.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@